V OMMO - IJL - 11-12.03.2017 - OPOLE

Kategorie

Wyniki

U11 (0)
U13 (0)
U15 (0)
FU11-25 (9)
1.Marta MAŃKOWSKAGKS Olimpia
2.Aleksandra SZNAJDERMKS Juvenia
3.Hanna ZAWADOWSKAKJ Raion
3.Natalia BREITKOPFUKS 54 Feniks
FU11-28 (3)
1.Laura KRZYWOŃLKS Wyzwolenie
2.Patrycja DRATWIŃSKAMTS Plomień
3.Natalia NICIEJEWSKAUKS Siódemka
FU11-31 (6)
1.Eliza KLIMCZAKMKS Juvenia
2.Wiktoria BAŃKOWSKAUKS Okay
3.Zofia BUNKIEWICZUKS Okay
3.Oliwia PUZICKAUKS Okay
FU11-34 (3)
1.Zuzanna KOŁAKOWSKAUKS Judo Panda
2.Anna MURASLKS Wyzwolenie
3.Patrycja DĄBROŚUKS Okay
FU11-37 (3)
1.Nina WOJCIECHOWSKAJudo Mizuka sp. z o.o.
2.Pola PĄCZKOMKS Juvenia
3.Martyna MAŁCZAKKJ AZS Opole
FU11-41 (3)
1.Pola MICHALSKAKJ AZS Opole
2.Wiktoria POBIEDZIŃSKAUKS Okay
3.Zuzanna BEZARAUKS Okay
FU11-46 (4)
1.Julia BISZCZANIKGwardia Tychy
2.Martyna MICHALSKAKJ AZS Opole
3.Zofia WOSZEKUKS Okay
MU11-25 (10)
1.Dawid TURSKIJudo Mizuka sp. z o.o.
2.Tymon SKOWRONUKS Okay
3.Wojciech PIOTROWSKIMKS Juvenia
3.Wojciech TĘCZALKS Wyzwolenie
5.Daniel PRAJZNERMKS Juvenia
5.Maksym ORZECHOWSKIUKS Okay
7.Dawid ZABIELSKIKŚ AZS Gliwice
7.Filip MADEJKJ AZS Opole
MU11-27 (12)
1.Jan KOLONDRALKS Wyzwolenie
2.Jakub PRĘDKIGwardia Tychy
3.Marcel SZYSZKAMKS Juvenia
3.Tobiasz KORASADOWICZKJ AZS Opole
5.Antoni GRZYWAMUKS Kokoro
5.Jakub NAWROTUKS Siódemka
7.Oliwer BABIKUKS Okay
7.Viktor OTTASokol i Prostejov
MU11-30 (15)
1.Adrian HEILStowarzyszenie TATAMI
2.Marcel WOŹNIAKJudo Mizuka sp. z o.o.
3.Grzegorz SAWCZUKLKS Wyzwolenie
3.Maciej SZADORSKILKS Wyzwolenie
5.Kamil LEWANDOWSKIMUKS Kokoro
5.Marcel BĄK MTS Plomień
7.Przemysław NYKIELUKS Okay
7.Brajan MAZURKJ AZS Opole
MU11-33 (9)
1.Dawid KOPCZYŃSKIKJ AZS Opole
2.David ZAORALSokol i Prostejov
3.Jakub KLEKOTMKS Juvenia
3.Zbigniew MICHALSKIMKS Juvenia
5.Franciszek OFICJALSKIMKS Juvenia
5.Karol BRZOSTEKGwardia Tychy
7.Tymon TOPOREKUKS 54 Feniks
7.Stanisław SOKOŁOWSKIKŚ AZS Gliwice
MU11-36 (13)
1.Mateusz ZWIĄZEKUKJ Yuko
2.Franciszek FURTOKGwardia Tychy
3.Szymon SZAROWICZUKS Judo Panda
3.Maciej KOZŁOWSKIKJ AZS Opole
5.Grzegorz KOZIŃSKIMUKS Kokoro
5.Oliver KONIORJudo Mizuka sp. z o.o.
7.Jakub BARKOWSKITS Gwardia Opole
7.Szymon STANIEKLKS Wyzwolenie
MU11-39 (6)
1.Stanisław TĘCZALKS Wyzwolenie
2.Szymon ZAWADZKIMKS Juvenia
3.Tymoteusz DRANIEWICZMUKS Kokoro
3.Sebastian ERDMANMKS Juvenia
MU11-42 (5)
1.Kacper KURPIELMKS Juvenia
2.Szymon RADZIEJOWSKIJudo Mizuka sp. z o.o.
3.Dawid PAWŁOWSKI MTS Plomień
MU11-46 (1)
1.Bartosz CHWISTEKMKS Juvenia
MU11-51 (3)
1.Anatol ZACHAREWICZMKS Juvenia
2.Łukasz MIŚUKS 54 Feniks
3.Dariusz JAWOROWSKIMUKS Kokoro
FU13-31 (4)
1.Wiktoria DORAKJ AZS Opole
2.Zuzanna ŚWITEKUKS Judo Panda
3.Maja MAJEWSKAKŚ AZS Gliwice
FU13-34 (5)
1.Zuzanna KOŁAKOWSKAUKS Judo Panda
2.Nela DOMACHOWSKAUKS 54 Feniks
3.Oliwia DZIĘGIELEWSKAUKS Okay
FU13-37 (3)
1.Natalia SAŁEKUKS Judo Wolbrom
2.Marta BUCZARSKAUKS Okay
3.Natalia KOSMALAUKS Okay
FU13-40 (5)
1.Ewa JUSZCZAKKJ AZS Opole
2.Monika GONSIORUKS Okay
3.Wiktoria JARZĄBKOWSKAKJ AZS Opole
FU13-44 (8)
1.Maria PEPŁOWSKAMKS Pałac Młodzieży
2.Wiktoria GRYZKŚ AZS Gliwice
3.Maja SZYMAŃSKAMKS Juvenia
3.Julia NIESWIECUKS 54 Feniks
FU13-48 (2)
1.Emilia WOŁKOWICZKŚ AZS Gliwice
2.Magdalena LEWICKAUKS ASW-Judo
FU13-52 (1)
1.Franciszka KOBYLAŃSKATS Wisła
MU13-31 (10)
1.Mikołaj GILUKS Judo Wolbrom
2.Marcel RESIAKMKS Juvenia
3.Krystian JAROSIKMUKS Kokoro
3.Szymon SOWIŹRAŁTS Wisła
5.Adrian WACŁAWSKIMKS Juvenia
5.Kosma KRZYSTYNIAKPoziom 303
7.Kajetan KRZYSTYNIAKPoziom 303
7.Bartosz BŁONIECKIMKS Juvenia
MU13-33 (6)
1.Rafał DROZDOWSKIMKS Juvenia
2.Karol MIJASUKS Judo Panda
3.Tadeusz KSIĄŻKIEWICZMUKS Kokoro
3.Maciej KIWIORUKS Judo Wolbrom
MU13-36 (13)
1.Filip SKÓRKAUKS Judo Panda
2.Stanisław PIECHOTAUKS Judo Panda
3.Szymon SZAROWICZUKS Judo Panda
3.Kamil BARONLKS Wyzwolenie
5.Mateusz PANKOWSKIUKS Okay
7.Maciej KOZŁOWSKIKJ AZS Opole
7.Juliusz ŻURAWSKIGwardia Tychy
MU13-39 (11)
1.Jan SŁOBODZIANLKS Wyzwolenie
2.Norbert WOŹNIAKUKS ASW-Judo
3.Paweł FUCHSPałac Młodzieży
3.Mateusz HULBOJLKS Wyzwolenie
5.Jan BARTOSIAKUKS Judo Panda
5.Dawid BRAŃSKIMKS Juvenia
7.Karol PIOTROWSKI KJ AZS Opole
7.Tymon ZIELIŃSKIJudo Mizuka sp. z o.o.
MU13-42 (13)
1.Fabrycjusz TARKOWSKIUKS Okay
2.Szymon DUCHUKS Judo Wolbrom
3.Artur BROCZKOWSKIUKS Judo Wolbrom
3.Bartosz KRAWCZYKUKS Judo Panda
5.Gracjan LUBASIŃSKIUKS Okay
5.Igor MISTEROWICZ UKS Siódemka
7.Konrad LOSIAKUKS Olimp
7.Kacper KURPIELMKS Juvenia
MU13-46 (9)
1.Filip BYCZEKUKS 54 Feniks
2.Kacper NIESWIECUKS 54 Feniks
3.Filip TOPOREKUKS 54 Feniks
3.Oskar ZWIĄZEK Pałac Młodzieży
5.Kamil BURCZYKGwardia Tychy
5.Igor PERLIŃSKIUKS Judo Panda
7.Mateusz KUZNECKIKJ AZS Opole
7.Szymon TRZMIELMKS Juvenia
MU13-50 (5)
1.Konrad MATUSIAKMUKS Kokoro
2.Mateusz PIOTROWSKIKJ AZS Opole
3.Jakub WOLSKITS Gwardia Opole
MU13-55 (7)
1.Aleksander GIDZIŃSKIMKS Juvenia
2.Filip RZEWUSKIGwardia Tychy
3.Jakub CICHOMSKIMUKS Kokoro
3.Jakub DRZAŁAUKS Olimp
MU13-60 (2)
1.Michał WALENCIAKMKS Juvenia
2.Daniel BANASZAK UKS 54 Feniks
MU13+60 (6)
1.Michał KOZAKUKS Okay
2.Denys ROZGONKJ AZS Opole
3.Cyprian WIŚNIEWSKIUKS Olimp
3.Wiktor MADAJPałac Młodzieży
MU15-34 (4)
1.Stanisław PIECHOTAUKS Judo Panda
2.Patryk ZAWADZKIUKS ASW-Judo
3.Hubert RATAJCZAKUKS Olimp
MU15-38 (4)
1.Oliwier NOWOKKŚ AZS Gliwice
2.Filip SKÓRKAUKS Judo Panda
3.Adam HRYNIEWICZJudo Mizuka sp. z o.o.
FU15-36 (2)
1.Ewa TĘCZALKS Wyzwolenie
2.Anna ŚWITNIEWSKAKJ AZS Opole
MU15-42 (10)
1.Bohdan KUTSMUKS Kokoro
2.Dawid STANIEKLKS Wyzwolenie
3.Danilo KULINICHMUKS Kokoro
3.Fabrycjusz TARKOWSKIUKS Okay
5.Gracjan LUBASIŃSKIUKS Okay
5.Igor MISTEROWICZ UKS Siódemka
7.Jakub STEFAŃSKIMUKS Kokoro
7.Damian GORGOŃUKS Judo Wolbrom
FU15-40 (4)
1.Sonia KRZYKAWSKAKŚ AZS Gliwice
2.Ewa JUSZCZAKKJ AZS Opole
3.Monika GONSIORUKS Okay
MU15-46 (16)
1.Alex PITNERMKS Juvenia
2.Bartosz GRUCHALSKIUKS Okay
3.Jakub ZIÓŁKOWSKIUKS Okay
3.Jan BARWACZTS Wisła
5.Patryk ZOWADAUKS Okay
5.Maksymilian NOWAKUKS 10
7.Szymon ROMAŃCZUKUKS Olimp
7.Jakub KISIELUKS Judo Panda
FU15-44 (4)
1.Karolina LINKOWSKAMKS Juvenia
2.Aleksandra MACIEJEWSKAUKS 54 Feniks
3.Marta DZIĘGIELEWSKAUKS Okay
FU15-48 (2)
1.Kamila MICHALAKUKS Olimp
2.Maja PROROKUKS Okay
MU15-50 (5)
1.Igor PETRYKAAZS AWF Katowice
2.Yevhen TARASENKOMUKS Kokoro
3.Konrad MATUSIAKMUKS Kokoro
FU15-52 (5)
1.Kinga KNITERMKS Juvenia
2.Monika SAWCZUKLKS Wyzwolenie
3.Zuzanna KLAKUKS Okay
FU15-57 (5)
1.Oliwia SZCZEPANOWSKAMKS Juvenia
2.Amelia KONFISZKJ AZS Opole
3.Agnieszka ZAŁUSKAAZS UW
MU15-55 (4)
1.Roubik MATYASSokol i Prostejov
2.Dawid OLSZEWSKIMKS Juvenia
3.Adrian KASIŃSKIMUKS Kokoro
MU15-60 (8)
1.Mark CHEREDNICHENKOMUKS Kokoro
2.Hubert ONUSZKIEWICZUKS Judo Panda
3.Jakub LACHTS Wisła
3.Edgar HALSTIANMUKS Kokoro
FU15-63 (1)
1.Dominika SIKORSKAMKS Juvenia
MU15-66 (4)
1.Kacper BONANATY KS Judo
2.Bartosz GRACZYKUKS Olimp
3.Filip SZYWAŁAKŚ AZS Gliwice
FU15-70 (2)
1.Emilia GONSIORUKS Okay
2.Zuzanna WÓJT KJ AZS Opole
MU15-73 (2)
1.Norbert LOSIAKUKS Olimp
2.Piotr MÜLLERTS Gwardia Opole
MU15-81 (3)
1.Jakub SMAGAPałac Młodzieży
2.Jakub ŚWIERSZCZUKS Judo Panda
3.Szymon CIĄGLEWICZMKS Juvenia
MU15+81 (1)
1.Andrzej RADZIKUKS Okay