III OMMO - IJL - 06.06.2015 - OPOLE

Kategorie

Wyniki

1 JC BANIK OSTRAVA (5)
UKS FENIKS BYTOM (5)
UKS JUDO MYSŁOWICE (5)
UKS OKAY OPOLE (5)
TEAM (4)
1. UKS FENIKS BYTOM
2. UKS JUDO MYSŁOWICE
3. 1JC BANIK OSTRAVA
FU11-25 (3)
1.MIKOŁAJ GILUKS JUDO WOLBROM
2.Zuzanna KOSTYRKAUKS Gogolin
3.Natalia BARTNIKUKS Okay Opole
FU11-28 (3)
1.Julia ŻMUDAUKS IPPON TYCHY
2.Zuzanna BIŃKOWSKAKOKORO
3.Marta BUCZARSKAUKS Okay Opole
FU11-31 (5)
1.Maja ŻMUDAUKS IPPON TYCHY
2.JULIA JAMROSZCZYKKATA GURUMA GLIWICE
3.Maria PEPŁOWSKAKOKORO
FU11-37 (3)
1.Zuzanna STARCZYŃSKAAZS-AWF KATOWICE
2.Monika GONSIORUKS Okay Opole
3.Amelia JĘSIAKKOKORO
MU11-27 (6)
1.Krystian JAROSIKKOKORO
2.MATEUSZ SULIKKATA GURUMA GLIWICE
3.MICHAŁ BERESKAKATA GURUMA GLIWICE
MU11-30 (6)
1.Damian JUREKKOKORO
2.Mateusz PANKOWSKIUKS Okay Opole
3.SZYMON GROMADKAKATA GURUMA GLIWICE
MU11-33 (4)
1.Adam HRYNIEWICZGWARDIA Opole
2.Kamil HULINUKS JUDO Mysłowice
3.Fryderyk KUŹMAKOKORO
MU11-36 (7)
1.Fabrycjusz TARKOWSKIUKS Okay Opole
2.Igor KOZIKUKS JUDO Mysłowice
3.Gracjan LUBASIŃSKIUKS Okay Opole
MU11-39 (3)
1.WIKTOR GIZAKATA GURUMA GLIWICE
2.Jakub PAWLIKGWARDIA Opole
3.Paweł MAĆKOWIAKUKS Okay Opole
MU11-46 (2)
1.Radosław DUDZIECUKS „Siódemka” St.Op
2.Maja GERCUKS Okay Opole
MU11+51 (3)
1.Jakub CICHOMSKIKOKORO
2.Jakub FRYDELUKS Okay Opole
3.Sebastian KANDZIORAUKS Okay Opole
FU13-34 (2)
1.Aleksandra MACIEJEWSKAUKS FENIKS Bytom
2.Monika GONSIORUKS Okay Opole
FU13-40 (2)
1.TEREZA VACLAVKOVA1 JCBO
2.Zuzanna KLAKUKS Okay Opole
FU13-48 (2)
1.ALEXANDRA KOKESOVA1 JCBO
2.Zofia STASIAKKOKORO
MU13-30 (4)
1.Michał DYBAŁAUKS FENIKS Bytom
2.Nikodem FIGLUSUKS JUDO Mysłowice
3.FILIP MALACZINSKY1 JCBO
MU13-35 (5)
1.MATEJ KUNC1 JCBO
2.Oliwier NOWOK AZS Gliwice
3.Fabrycjusz TARKOWSKIUKS Okay Opole
MU13-37 (5)
1.VOJTECH BULKA1 JCBO
2.Patryk ZOWADAUKS Okay Opole
3.Patryk STAWIŃSKIKOKORO
MU13-33 (5)
1.Adam HRYNIEWICZUKS Okay Opole
2.Marek DYBAŁAUKS FENIKS Bytom
3.DAMIAN GORGOŃUKS JUDO WOLBROM
MU13-36 (3)
1.Bartosz GRUCHALSKIUKS Okay Opole
2.Marek HRYNIEWICZGWARDIA Opole
3.Tomasz GĄCIARZJUVENIA WROCŁAW
MU13-39 (5)
1.Igor PETRYKAM.T.S Płomień Milowice
2.Jakub ZIÓŁKOWSKIUKS Okay Opole
3.Marcin GRAWIŃSKIKOKORO
MU13-42 (4)
1.Mateusz KURZAWSKIUKS FENIKS Bytom
2.Jakub BARZYKUKS FENIKS Bytom
3.SIMON KRIZEK1 JCBO
MU13-46 (7)
1.Aleksy PAWLICAUKJ RYŚ WARSZAWA
2.Oskar ROGALSKIMUSU WARSZAWA
3.Mikołaj SZMIDTUKS FENIKS Bytom
MU13-50 (5)
1.Marcin WŁOKAUKS JUDO Mysłowice
2.Tomaš TURČÍNEK1 JCBO
3.Kamil TURCZYNKOKORO
MU13-60 (3)
1.Adam BIDZIŃSKIUKS Okay Opole
2.Tomasz STACHOWICZUKS JUDO Mysłowice
3.Adrian KASIŃSKIKOKORO
MU13+60 (4)
1.Andrzej RADZIKUKS Okay Opole
2.Emilia GONSIORUKS Okay Opole
3.KACPER KWIATKOWSKIKATA GURUMA GLIWICE
FU15-55 (3)
1.Izabela KWIATKOWSKAKOKORO
2.KRISTYNA DURINOVA1 JCBO
3.Karolina CZERWCZAKKOKORO
MU15-38 (6)
1.Natalia STOKŁOSAKOKORO
2.DAWID GILUKS JUDO WOLBROM
3.Oliwier NOWOK AZS Gliwice
MU15-42 (2)
1.Jakub ZIÓŁKOWSKIUKS Okay Opole
2.Jakub DUBIKOWSKIUKS Okay Opole
MU15-46 (3)
1.Dawid PIETRASKOKORO
2.Daniel GÓRKAUKS Okay Opole
3.DOMINIK PELIKAN1 JCBO
MU15-50 (2)
1.Filip SALKIEWICZUKS Okay Opole
2.Patryk MOSKALUKS FENIKS Bytom
MU15-55 (4)
1.LUKAS MOJZISEK1 JCBO
2.Michał DAWIDGWARDIA Opole
3.SZYMON ROSÓŁUKS JUDO WOLBROM
MU15-60 (4)
1.Wojtek WOJNOWSKIUKS Okay Opole
2.Michał KOWALSKIGWARDIA Opole
3.Kacper JAROSIKKOKORO
MU15-66 (2)
1.Emilia GONSIORUKS Okay Opole
2.Marek MULLERGWARDIA Opole
MU15+81 (3)
1.Andrzej RADZIKUKS Okay Opole
2.Tomasz JANOSZKAUKS Gogolin
3.Karol NOWICKIUKS Okay Opole